• tel./fax 024 366 16 85 Płock przy ul Zglenickiego

ENG/PL

O FIRMIE

Firma ASBUD jako jedna z największych hurtowni w Płocku, z kapitałem wyłącznie polskim, jest uznanym partnerem handlowym. Od kilkunastu lat zajmuje czołowe miejsca w rankingach zdolności płatniczej i sprzedaży wiodących producentów wyrobów dla branży instalacji przemysłowych i wodno-kanalizacyjnych, a także armatury sanitarnej i techniki grzewczej.

Siedziba firmy ASBUD znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie RAFINERII PKN ORLEN S.A. w Płocku przy ul. Zglenickiego . Asbud zaprasza Państwa do odwiedzania naszych składów magazynowych . Oferta firmy to tysiące artykułów niezbędnych przy prowadzonych robotach inwestycyjnych , remontowanych instalacji ciepła , wody , gazu i kanalizacji . Dążymy do tego , aby Klient w zakresie naszej działalności dokonał zakupu od A do Z na dogodnych dla siebie warunkach . Wysoka jakość usług , rzetelność , profesjonalna obsługa Klientów zaowocowała szeregiem podpisanych umów na SKŁADY FABRYCZNE wielu PRODUCENTÓW . Dla potrzeb Klientów firma prowadzi doradztwo techniczne ułatwiające podjęcie decyzji przy zakupie materiałów instalacyjnych . Prowadzona przez firmę KOMPLETACJA DOSTAW ułatwia realizację zadań inwestycyjnych . Materiały dostarczone są bezpośrednio na wskazane miejsce.

O sukcesach i pozycji firmy decydują oczywiście jej pracownicy, czyli starannie dobrana kadra . Ich umiejętności, zaangażowanie, wzajemna życzliwość i współpraca tworzą klimat tej firmy i jej wizerunek. W firmie ASBUD Klient spotyka się z miłą, życzliwą i kompetentną obsługą. Zapraszamy do korzystania z naszych usług, zakupów na wielką i małą skalę.

Na nas można polegać.