oferta
Hacked By Said dz

oferta:p

aktualności
dodano: 2017-11-13 23:50:05
Oferta Specjalna
zobacz więcej zobacz więcej
dodano: 2017-11-13 23:49:47
Oferta Specjalna
zobacz więcej zobacz więcej
 
o-firmie


Hurtownia Instalacyjna Wodno-Kanalizacyjna Asbud dziękuje za odwiedzenie naszej strony. Pragniemy przybliżyć Państwu obraz naszej firmy, jej zakres działania i możliwości kontaktu z nami.

Będziemy się starali uaktualniać na bieżąco wszelkie zmiany, a w szczególności wskazywać Państwu asortyment, który polecamy i o którym wiemy, że spełnia wymagania standardów europejskich. Asbud jest specjalistyczną hurtownią materiałów WOD-KAN-GAZ-CO.

Siedziba firmy Asbud znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie RAFINERII PKN ORLEN S.A. w Płocku przy ul. Zglenickiego . Asbud zaprasza Państwa do odwiedzenia naszych składów magazynowych . Oferta firmy to tysiące artykułów niezbędnych przy prowadzonych robotach inwestycyjnych , remontowanych i modernizacji sieci i instalacji ciepła , wody , gazu ,i kanalizacji . Dążymy do tego , aby Klient w zakresie naszej działalności dokonał zakupu od A do Z na dogodnych dla siebie warunkach . Wysoka jakość usług , rzetelność , profesjonalna obsługa Klientów zaowocowała szeregiem podpisanych umów na SKŁADY FABRYCZNE wielu PRODUCENTÓW . Dla potrzeb Klientów firma prowadzi doradztwo techniczne ułatwiające podjęcie decyzji przy zakupie materiałów instalacyjnych . Prowadzona przez firmę KOMPLETACJA DOSTAW ułatwia realizację zadań inwestycyjnych . Materiały dostarczone są bezpośrednio na wskazane miejsce

O sukcesach i pozycji firmy decydują oczywiście jej pracownicy, czyli starannie dobrana kadra . Ich umiejętności, zaangażowanie, wzajemna życzliwość i współpraca tworzą klimat tej firmy i jej wizerunek. W firmie Asbud Klient spotyka się z miłą, życzliwą i kompetentną obsługą. Zapraszamy do korzystania z naszych usług, zakupów na wielką i małą skalę.

Na nas można polegać.

logos